چاپ بنر فوري سام
مركز تخصصي چاپ بنر تهران

 

كارت ويزيت كارتي است از جنس‌ گلاسه، كتان يا PVC كه سلايق، گرايشات، نظرات و ديدگاه‌هاي كاري يك شخص يا يك سازمان را نشان مي‌دهد.

كارت ويزيت معمولا حاوي اطلاعاتي از جمله نام شخص، سمت، نام شركت و اطلاعات تماس مي‌باشد.

با داشتن يك كارت ويزيت مي‌توان اطلاعات تماس خود را مانند شماره تلفن، فكس، ايميل، آدرس وبسايت، آدرس شبكه‌هاي اجتماعي و ... را به ديگران (مردم عادي و مشتريان خاص خود) ارائه داد و ماندگاري كسب و كار خود را در ذهن مخاطبان بيشتر كرد; همچنين با شركت‌هاي مختلف ارتباط برقرار نموده و محصولات و خدمات خود را به صورت غير مستقيم تبليغ كنيم.

چاپ كارت ويزيت غالبا روي گلاسه، كتان آلمان، كتان اندونزي، كاغذ سوزني، كاغذ صدفي وكاغذ كارتي صورت مي‌گيرد.

در خانه طراحان سام طرح هايي از چاپ كارت ويزيت خاص به صورت خلاقانه مانند چاپ كارت ويزيت شيشه‌اي، چاپ كارت ويزيت شفاف، چاپ كارت ويزيت پلكسي، چاپ كارت ويزيت مربعي و ... با استفاده از مواد مختلف مانند پلكسي، چوب، پلاستيك، فلز، پارچه با چاپ و برش كارت ويزيت توسط دستگاه‌هاي برش ليزري صورت مي‌گيرد.

اگر يك لايه محافظ به نام لمينت يا سلفون بر روي كارت ويزيت كشيده شود، كيفيت، زيبايي، جلا و ظرافت اثر چاپي بالا رفته و كارت ويزيت در برابر خط و خش، نور، گرما و رطوبت مقاوم مي‌شود و بدين ترتيب عمر كارت ويزيت افزايش مي‌يابد همچنين استفاده از لمينت موجب شق و رق شدن كارت ويزيت مي‌گردد.

كارت ويزيت با لايه سلفوني در مقايسه با كارت ويزيت لمينتي نرم تر بوده و به راحتي تا مي‌شود.

انواع كارت ويزيت

كارت ويزيت گلاسه

كارت ويزيت گلاسه از جنس‌ كاغذهاي گلاسه در انواع، ابعاد و گرماژ و روكش‌هاي مختلف است.

چاپ كارت ويزيت گلاسه ويژگي‌هاي خاصي اعم از جلوه و ظاهر خاص و براق، دوام و ماندگاري زياد، وضوح رنگي بالا، تبليغات با هزينه كم، كم جا و قابل حمل بودن و ...

اگر يك روكش محافظ به نام لمينت يا سلفون بر روي كارت ويزيت گلاسه كشيده شود، كيفيت، زيبايي، جلا و ظرافت اثر چاپي بالا رفته و اثر چاپي در برابر خط و خش، نور، گرما، رطوبت و تماس مستقيم دست با رنگ‌هاي چاپ شده و ... مقاوم مي‌شود و بدين ترتيب طول عمر و ماندگاري كارت ويزيت گلاسه افزايش مي يابد همچنين استفاده از لمينت موجب شق و رق شدن و شكستگي كارت ويزيت گلاسه در برابر خم شدن، مي‌گردد.

كارت ويزيت گلاسه با لايه سلفوني در مقايسه با كارت ويزيت گلاسه لمينتي انعطاف پذير و نرم تر بوده و به راحتي خم شده و شكسته نمي‌شود.

كارت ويزيت كتان

 

كاغذ كتان به نوعي از كاغذ بافت دار با ماهيت شياري گفته مي‌شود به دليل اينكه بافت آن در داخل خود كاغذ قرار دارد از هر دو طرف بافت آن قابل مشاهده است، چاپ روي آن بسيار زيبا بوده و جلوه خاصي دارد.

چاپ كارت ويزيت كتان كه حاوي اطلاعات مختلف اعم از نام افراد، نام شركت، شماره تلفن و فكس، ايميل، وبسايت و ... مي‌باشد، نشان‌دهنده سليقه‌ها، گرايش‌ها، نظرات و ديدگاه‌هاي كاري يك شخص يا يك سازمان است.

از آنجايي كه كارت ويزيت سبك و قابل حمل است و به راحتي در كيف يا جيب قرار مي‌گيرد با چاپ كارت ويزيت كتان مي‌توان اطلاعات خود را مانند نام، تخصص كاري، شماره تلفن، فكس، ايميل، آدرس وبسايت، آدرس شبكه هاي اجتماعي و ... را به مردم و مشتريان خاص خود ارائه دهيم و كسب و كار خود را در ذهن مخاطبان ماندگارتر كرده و همچنين با شركت‌ها و افراد متفاوت ارتباط برقرار نموده و محصولات و خدمات خود را به صورت غير مستقيم تبليغ كنيم.

همچنين با چاپ كارت ويزيت كتان دورو مي‌توان اطلاعات مورد نظر را به زبان كشورهاي ديگر ترجمه و در پشت كارت ويزيت چاپ كرد.

كارت ويزيت سلفون

كارت ويزيت ابزار برقراري ارتباط با افراد، شركت‌ها و نهادهاي مختلف جهت تبليغ محصولات و خدمات به صورت غير مستقيم براي ماندگارتر كردن كسب و كار در ذهن مخاطبان است.

زماني كه لايه‌اي به نام سلفون بر روي كارت ويزيت از جنس گلاسه كشيده شود، مقاومت كارت ويزيت در برابر رطوبت، حرارت، نور، خط و خش و ... بالا رفته و همچنين اثر چاپي داراي كيفيت، زيبايي، جلا و ظرافت بيشتري مي‌گردد.

وجود سلفون روي كارت ويزيت باعث حفاظت رنگ‌هاي چاپي در برابر تماس مستقيم دست مي‌گردد بدين ترتيب طول عمر و ماندگاري رنگ چاپي در كارت ويزيت سلفون افزايش مي يابد.

چاپ كارت ويزيت سلفون در سه نوع مات و براق و مخملي مات و در ابعاد و گرماژ مختلف انجام مي‌گيرد.

كارت ويزيت سلفون علاوه بر داشتن ظاهري رسمي و جلوه‌اي زيبا و جذاب، داراي دوام و ماندگاري زياد، وضوح و شفافيت رنگي بالا، هزينه كم، انعطاف پذيري زياد و ... است.

از آنجايي كه كارت ويزيت سلفون با لايه سلفوني بسيار انعطاف پذير و نرم است، به راحتي خم شده و شكسته نمي‌شود به همين دليل چاپ اين كارت ويزيت مورد استقبال افراد بسياري قرار گرفته است.

كارت ويزيت لمينت

كارت ويزيت لمينت از جنس‌ كاغذ گلاسه در ابعاد، گرماژ مختلف به صورت كارت ويزيت لمينت مات و براق چاپ مي‌گردد.

چاپ كارت ويزيت لمينت جلوه و ظاهري خاص، براق و مات، دوام و ماندگاري و مقاومت زياد و وضوح رنگي بالايي دارد.

با روكش كردن كارت ويزيت توسط لمينت كيفيت، زيبايي، جلا و ظرافت اثر چاپي بالا رفته و همچنين مقاومت و طول عمركارت ويزيت در برابر خط و خش، نور، گرما، رطوبت و تماس مستقيم دست افزايش مي‌يابد. استفاده از لمينت موجب استحكام بسيار زياد كارت ويزيت شده و باعث مي‌شود كارت ويزيت به آساني خم و يا پاره نشود.

كارت ويزيت با روكش مخملي

چاپ كارت ويزيت مخملي جنسي از گلاسه در گرماژ 250، 300 و 400 گرم تا ابعاد استاندارد 9.5*5.5 سانتي متر و ظاهري مات دارد و بسيار شيك، زيبا و تاثيرگذار است و به علت داشتن كاغذي با بافت زيبا، نرم و روكش مخملي، لمس آن احساس خوبي را به مخاطبان منتقل مي‌كند و آنان مايلند زمان بيشتري آن را در دستان خود نگه دارند.

پس از انجام عمليات چاپ روكشي از سلفون مات مخملي روي كارت ويزيت كشيده مي‌شود. مخمل جلوه خاص و چشم نوازي براي كارت ويزيت دارد علاوه بر آن چاپ كارت هايي با اين بافت و اين نوع روكش باعث افزايش ماندگاري، دوام و طول عمر كارت ويزيت در برابر عواملي مانند رطوبت، گرما، خش و شكستگي و ... مي گردد.

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۶:۳۷ ] [ سلجوقي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

خانه طراحان سام با مجهزترين دستگاه هاي چاپ ديجيتال و چاپ بنر در كشور آماده ارائه خدمات رساني در زمينه چاپ استيكر,فلكس,چاپ كارت ويزيت,چاپ روي پارچه,چاپ تراكت,چاپ بنر,كاتالوگ,برش ليزر,چاپ كاغذ ديواري,سازه نمايشگاهي و ديگر خدمات چاپ مستقيم مي باشد. شماره تماس : 02187700017
نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 2
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی